Survivor All Star’da büyük heyecan: Finalistler belirlendi!

TV8’in sevilen yarışma programı Survivor All Star’da sona doğru.

Yarışmada yarı final heyecanı, İstanbul’da canlı olarak yaşandı.

Yarışmacılar aileleri ile buluştu ve ardından canlı olarak final mücadelesi verdi.

Ogeday, Seda ve Atakan’ın yarıştığı yarı final mücadelesinde Atakan gerilerde kaldı.

Oyun ortasında konuşan Atakan, “Olmuyor demiyorum, yapamıyorum demiyorum ama daha bitmedi maç bitmedi. Burada bunu hep söylüyorum 1 tehlikelidir diye. Elimden geleni yapıyorum kazanmak da istiyorum. Şu anda durum sevimsiz benim açımdan. Bunu kırmak istiyorum ve kıracağımı da düşünüyorum. Ogeday bugün finale yakın 1 sayısı var. Ben ile Seda arasında geçecek gibi duruyor. O da çok iyi yarışıyor. Hakkımızda hayırlısı.” dedi.

Ogeday adını finale yazdırdı

Son oyunda Ogeday, Seda ile mücadelesinde oyunu kazandı ve puanını 8’e yükselterek Batuhan ve Nefise’nin ardından adını finale yazdırdı.

Kısa bir konuşma yapan Ogeday, “İnanılmaz mutluyum. En az oyunu oynayarak finale yükseldim. Yarınki oyuna da yorgunluk açısından büyük etkisi olacak. Allah yüzüme güldü, şans benimleydi. Seda abla ile 2 oyunda atamadım kesin atacak dedim ama ben aldım. Gerçekten şans yüzüme güldü. Çok iyi yarışmacılar arkadaşlar. Bugün şans bana güldü. İkisine de başarılar diliyorum. Bugün benim için bitti. Yarın da kolay bir rakip olmayacağım.” dedi.

Büyük şansızlıklar yaşayan Atakan Seda ile mücadelesinde sadece 1 sayı alabildi ve 8-1 yenilerek hayallerine veda etti.

Dördüncü finalist Seda oldu: Atakan veda etti

Böylelikle Ogeday’dan sonra Seda, 4. finalist olmayı başardı.

Survivor’a veda eden Atakan, şöyle konuştu:

Olaya şöyle bakıyorum. Bir şeyi sadece istemen yetmez, onun da seni istemesi gerekiyor. Ben şampiyonluğu istedim, onun için oynadım bunun için savaştım, evet sonradan geldik atış seçemedim dezavantajlı bir şekilde buraya geldim. Ama atış seçeceğimi bilseydim da yine istatistiğimi kovalamazdım. Ben sonuçtan değil savaşmaktan zevk alıyorum. Burada olduğum için çok mutluyum. Hak eden şampiyon olacak. Bugün beklenene veremedim. Nasip, gerçekten buna böyle inanıyorum. Sevenlerimden özür diliyorum. Bir şampiyon gibi veda edemedim. Herkese çok çok teşekkür ediyorum, benden bu kadar.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x